AGENT 00JESEŇ (november 2018)

Dámy v krásnych róbach, páni v oblekoch s motýlikmi a niektorí aj so zbraňou v ruke. Do posledného miesta zaplnená sála Istra Centra v Devínskej Novej Vsi sa stala opäť dejiskom už tradičnej Katarínskej zábavy nášho spoločenstva, ktorá sa tentoraz niesla v znamení Agenta 007 – Jamesa Bonda.

Zdá sa, že najviac sa motív tajných služieb zapáčil otcom. Neodolali a vyzbrojení zbraňami z hračkárskych arzenálov svojich synov sa vrátili do svojich mladých rokova pálili po sebe s takým nadšením, že sa agenti tajnej služby museli červenať hanbou. Neodolateľný bol aj Mark Mokry ako „padouch“ Blofeld, v šedom obleku a so skutočne vyzerajúcou dramatickou jazvou okolo oka. Ďakujeme aj pátrovi Tomášovi, že nad nami prižmúril obe oči a tiež sa so všetkými dobre bavil.

Ku gradujúcej zábave tento rok azda najviac prispela kapela našich
mládežníkov, v zložení Mária, Kristínka a Dominika Hlásne a Janka Špačková
ako speváčky, spolu s jediným mužským basom Paľka Faba, ktorý si zahral aj
na gitare. Alžbetka Kadlečíková bravúrne zvládla hru na bicích, Marek Turza na klávesách a Janko Zdarílek a Peťo Rusina to dávali s gitarami. Perfektné zostaveným repertoárom a aj interpretáciou známych hitov roztancovali nielen mladých, ale aj unavené nohy svojich rodičov.

 

Všetkým organizátorom patrí naša veľká vďaka za skvele pripravenú zábavu,
najmä dvom hlavným organizátorkám Alžbetke Kadlečíkovej a Maťke
Zdarílekovej, ale aj všetkým ostatným, ktorí túto obľúbenú zábavu pre nás
pripravili. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník tohto skvelého podujatia.